4pcs Хром Нерѓосувачки Челик Автомобил брава за влезна Врата се Справи со Капак Трим Декорација За Chevrolet Cruze 2009-2014 автомобил стил

4pcs Хром Нерѓосувачки Челик Автомобил брава за влезна Врата се Справи со Капак Трим Декорација За Chevrolet

DEN 424.00
DEN 446.40
 

Тековен
Количина на стоки

Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Сите трошоците за превозот се неповратни.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0.2m
Модел Година:
2009-2014
Материјал:
ABS
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Тежина:
0.04kg
Име На Модел:
за Cruze
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
3m
Објектот Должина:
16m
Автомобил модел:
CRUZE
Специјални Функции:
Вратата Се Справи Со Капак Трим
ОДГОВАРА ЗА:
Cruze 2009-2014

Најдобри понуди