GTBRacing Легура Пред Шок Поддршка-Портокалова,Среброто ЗА hpi км rv baja 5b св 5t 5sc GR007

GTBRacing Легура Пред Шок Поддршка-Портокалова,Среброто ЗА hpi км rv baja 5b св 5t 5sc GR007

DEN 1691.00
DEN 1837.92
 

Тековен
Количина на стоки

GTBRacing Легура Пред Шок Поддршка-Портокалова,Среброто ЗА hpi км rv baja 5b св 5t 5sc GR007 Т 6061 усвојува висока јачина алуминиум. ПОМ pin дупки се инкрустирани О! Овој ефект нека настани се одвиваат непречено повеќе

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава

Најдобри понуди