Liislee Автомобил Камера За Mazda6 Ruiyi 2008~2009 / Rear View Camera / HD CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина ОЕМ

Liislee Автомобил Камера За Mazda6 Ruiyi 2008~2009 / Rear View Camera / HD CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина

DEN 853.00
DEN 1185.60
 

Тековен
Количина на стоки


[ Купувачот Известување ] 1) сад, Мексико, Австралија, Нов Зеланд купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express Стандард за Испорака ", која е бесплатен превозот и брзо ! 2) руската Федерација купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express Стандард за Испорака ", која е бесплатен превозот и брзо ! 3) Велика Британија, Франција, Германија, Itay и Шпанија купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express Стандард за Испорака ", која е бесплатен превозот и брзо, нема потреба да се плати било обичај данок ! Германија купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начин, ве молиме да снабдување вашето AVT или EORI број. O Кутија Адреса, или пост пакет е веројатно вратени од страна на вашиот локалните поштата.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди