Природни физички ароматерапијата Beewax Уво Заштита Свеќи Здравствена заштита 1000pcs/многу =500pairs

Природни физички ароматерапијата Beewax Уво Заштита Свеќи Здравствена заштита 1000pcs/многу =500pairs

DEN 9407.00
DEN 11472.00
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа е ефикасен во намалување на болка во ушите, чешање на ушите, главоболка, мигрена, уво врева, Стресот и нервната напнатост. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере. Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. ( Увозни давачки/Царина/ тарифите не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. Но ние гарантираме производ интегритет. Состојки : 100% органски растителниот материјал, 100% природен восок, восок, чиста етерични масла во целосна усогласеност со животната средина барања, рачно направена. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!)
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност ! Опис на производот Уво Candling е природен, не-нападни постапка која може да помогне да се ублажат болната ефекти на хронична главоболка или синус услови, инфекции на увото, алергии или вртоглавица, како и мали губење на слухот поради прекумерна ушната маст изгради. Тоа може ефективно лекување на тинитус, мигрена, синузитис, хипертензија и други болести. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. За вртоглавица, назална конгестија, тинитус, меморијата не е централизирана, висок интракранијален ниска, брзи промени на расположението, мозокот интракранијален нерв заболувања, лицето neuralgia, болка во грлото и во други делови на третман; за да се олесни интракранијален термички циклус, зголемување на енергијата на кислород и крв, протокот на секоја цевка, така што заостанати отпадни и негативна енергија и способност за да се подобри поправка страницата на повреди.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Уво Заштита
Број На Модел На:
zw355
Големина:
about 25mm
Бренд Име:
FocRelaxer
Материјал:
Органските растителни материјали, чиста етерични масла, восок
боја:
Случајно испрати

Најдобри понуди