50TYC 50/60Hz AC 220-240V 15-18RPM Синхрони Опрема Мотор

50TYC 50/60Hz AC 220-240V 15-18RPM Синхрони Опрема Мотор

DEN 267.00
DEN 325.92
 

Тековен
Количина на стоки

96"
Вкупната Должина(Прибл. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Само-услуга Шопинг Процес :
. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Други Политики :
1. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
50 TYC 50/60 Hz AC 220-240 V 15-18 RPM Синхрони Опрема Мотор
Спецификација :
Име На Производ : Опрема Мотор
Модел : 50 TYC
Номинална Напон : AC 220-240 V
Излезна Брзина : 15-18 RPM
Излез Бунари со Дијаметар : 7mm / 0. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.23"
Главен Материјал : Метал
Тежина : 79g
Пакет : 1 PC
Превозот :
1. И ние ќе го прават истото.31"
Менувачот Дел Дијаметар : 50mm / 0. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер.

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
15-18RPM
Напон(V):
AC 220-240V
Број На Модел На:
50TYC
Употреба:
Домашен Уред
Изградба:
Други

Најдобри понуди