XizeHOM Брзо сушење крпа рака Кујнската Крпа (3 бои/package)

XizeHOM Брзо сушење крпа рака Кујнската Крпа (3 бои/package)

DEN 252.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Пакување : 3* towels100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Корални сомот
Големина : 23*36cm
Тежина : 30g
Боја : покаже како на слика
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете ја некое мало боја разлика како различни светла и набљудувачите секогаш се покажуваат различни бои.
Прирачник мерења, ве молиме овозможи 0-2 cm грешка.

Други карактеристики

Расположливиот:
No
Апсорпција:
5s-10-ти
Шема:
Извезена
Стил:
Аниме
Тежина:
30g
Бренд Име:
XizeHOM
Функција:
Брз-Сува
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Рака Крпа
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
ХТ 033
Материјал:
корални сомот

Најдобри понуди