50G матирано стакло крем тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување,стаклено шише

50G матирано стакло крем тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување,стаклено

DEN 1580.16
 

Тековен
Количина на стоки


Точка бр : CJGS-50 G
материјал : СТАКЛО
големина : 50 G
Целата Висина : 44mm
Дијаметар : 56mm
Висина на телото : 41mm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
CJGS-50
Големина:
50g
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
50g
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди