36piece 316l не ' Рѓосувачки Челик Уво Проширувач Пирсинг Коси & Приклучоци Тунелот Комплет Носила Мерачи Тело Накит 14g--00g

36piece 316l не ' Рѓосувачки Челик Уво Проширувач Пирсинг Коси & Приклучоци Тунелот Комплет Носила Мерачи Тело

DEN 276.00
DEN 321.12
 

Тековен
Количина на стоки

*100% Сосема Нов *Нема Штета на Човечкото Тело *со Црна O-ring *Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик *Големина : 14g, 12g, 10g, 8g, 6g, 4g, 2g, 0g, 00g *Боја : Choosable(Sliver, Црна, Виножито, Темно Сина) *Пакување : секој пар секој opp вреќа 9pairs tapers & 9pairs приклучоци по собата, еден пар на секоја големина *Многу 36pcs *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Силикони
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ET041100
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Choosable(Сребрена,Црна,Златна,DK Сина,Виножито)
Големина:
14g, 12g, 10g, 8g, 6g, 4g, 2g, 0g, 00g
tapers:
9pairs, еден пар на секоја големина
Еден Разгореа Тунели:
9pairs, еден пар на секоја големина
многу:
36piece по Многу
Пакет:
Етикетирани Пакување

Најдобри понуди