Правоаголна Форма Силикони Waffles Мувла 4 Дупка Силикони Торта Кифла Мувла Бисквит Мувла DIY Печење Алатки M2082

Правоаголна Форма Силикони Waffles Мувла 4 Дупка Силикони Торта Кифла Мувла Бисквит Мувла DIY Печење Алатки

DEN 168.00
DEN 240.00
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : Силикон Боја : Црвена,Портокалова,Зелена(Случаен испрати) Големина : 28.5*18.5 cm Длабочина од 1,5 см Мувла 12.5*8.2 cm Тежина : 154g/еез Пакување : безбедно Спакувани во меур торба

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Geebake
Број На Модел На:
P2082
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Големина:
28.5*18.5cm
Тежина:
154g/pcs

Најдобри понуди