2017 Нови Sain smart 7 Инчен Малина Пи LCD Монитор TFT екран + Возачот Одбор HDMI VGA 2AV Таблет КОМПЈУТЕР со LCD

2017 Нови Sain smart 7 Инчен Малина Пи LCD Монитор TFT екран + Возачот Одбор HDMI VGA 2AV Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 1877.00
DEN 2063.04
 

Тековен
Количина на стоки

2017 Нови Sain smart 7 Инчен Малина Пи LCD Монитор TFT екран + Возачот Одбор HDMI VGA 2 AV Таблет КОМПЈУТЕР со LCD

Други карактеристики

Резолуција На Екранот:
1280x768
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
7 Инчен Малина Пи LCD

Најдобри понуди