БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на Големо! 2015 година нови Одг Пепел Ketchum Тренер Костим Cosplay за маж и жена Јакна +ракавици+шапка големина xs-3xl

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на Големо! 2015 година нови Одг Пепел Ketchum Тренер Костим Cosplay за маж и жена Јакна

DEN 1116.00
DEN 1239.84
 

Тековен
Количина на стоки

Комуникацијата е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.,ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин, преку DHL,FEDEX,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.Опис На Производот
Забелешка : ние направи бесплатен превозот од Кина пост земе abut 25-60days да пристигне повеќето земји.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети.Ако сте меѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
2.Вашето мислење е многу важна за нас како ќе знаеме колку добро сме ја вршат работата.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети. Вашата трансакција може да се укине ако плаќање не е направено во рок од 15 дена од денот на проверете. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за нашите купувачи кои се заврши трансакцијата. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете.
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Пепелашка
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
8286
Бренд Име:
Coldker
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Одг Пепел Ketchum Тренер Костим
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Платно
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Секси Носии
Извор:
Одг Пепел Ketchum Тренер Костим

Најдобри понуди