Компатибилен со GLC-BX40-D-јас 1000BASE-BX-D Биди SFP TX1550nm/RX1310nm 40km ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со GLC-BX40-D-јас 1000BASE-BX-D Биди SFP TX1550nm/RX1310nm 40km ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 912.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Други карактеристики

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
GLC-BX40-D-ЈАС
Состојба:
Нови и OEM
Cisco:
GLC-BX40-D-ЈАС

Најдобри понуди