QiAN SiMAi Оригинални Нови врати дома копчето Замена За Samsung Галакси note3 N9002 N9006 N9008 N9009 N9005 бело / Црна

QiAN SiMAi Оригинални Нови врати дома копчето Замена За Samsung Галакси note3 N9002 N9006 N9008 N9009 N9005

DEN 143.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. 100% нови и високо quanity производи . Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Prefect одговара за Samsung Галакси note3 N9002 N9006 N9008 N9009 N9005 мобилен телефон
Пакет :
1pcs Оригинални Нови врати дома копчето
ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
2, Сите предмети биле тест пред брод . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Лесно да се инсталира, но тоа треба професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен
4. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
N9002
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Се врати дома копчето
ОДГОВАРА ЗА:
note3 N9002 N9006 N9008 N9009 N9005
боја:
бело / црна

Најдобри понуди