Професионални Мини Нерѓосувачки Челик Нога Се Префрлите На Возилото & Клип Кабелот Тетоважа Напојување Тетоважа На Ногата Прекинувач За Напојување Машина

Професионални Мини Нерѓосувачки Челик Нога Се Префрлите На Возилото & Клип Кабелот Тетоважа Напојување Тетоважа

DEN 415.00
DEN 493.92
 

Тековен
Количина на стоки

modname=ckeditor
Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Тетоважа На Ногата Се Префрлите Гем Тетоважа Accesories Нога Педалата За Тетоважа Машина За Напојување Бесплатен Превозот
Точка име : Тетоважа Подножјето на Возилото се Префрлите Екстра Долг Клип Кабелот за Напојување Машина Тип : тетоважа на ногата се префрлите Број на Модел : PFCT042 Квалитет : со Висок квалитет Испорака : Многу брзо Материјал : не ' Рѓосувачки челик Продажба : Топла продажба на производи Функција : Постојани , трајни и професионални
Одговара за сите тетоважа машини' напојување .
Издржливи ,компактен ,лесен за носење и употреба .
Професионален квалитет , footswitch со анти-пропадна ,не-maring дизајн .
Подножјето на возилото се користи за контрола на тетоважа машина прекинувач
Клипот мозок е направен од силикон ,подобра флексибилност и потрајни , внатрешниот жица е 22 конзервирани бакарна жица , стабилни перформанси
Стабилни и одлично за долго време работи
Клипот кабелот ќе важат за сите тетоважа machien кој е поврзан дупки
1 парче тетоважа на ногата се префрлите
Сите превозот погоре е на располагање ! ние ќе брод на стоките да ги внимателно .

Други карактеристики

Бренд Име:
Boermeize
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
PFCT010
Тип:
тетоважа напојување
Напон:
100V-240V
боја:
како се покаже слика
тетоважа машина заштита:
преоптоварување
footswitch излезниот ЕДНОНАСОЧЕН напон:
DC0-20V
напојување МОЌ:
100W-200W
тетоважа машина материјал фреквенција :
50Hz/60Hz
fonte tattoooutput Тековната :
0-3А
тетоважа напојување тежина :
нога префрлате
нога се префрлите на возилото екранот:
LCD
Објектот:
тетоважа на Ногата се Префрлите

Најдобри понуди