Нови пристигнувања во текот на еден гради розова дама директно мода грб дизајн долго ровот

Нови пристигнувања во текот на еден гради розова дама директно мода грб дизајн долго ровот

DEN 1338.00
DEN 1574.40
 

Тековен
Количина на стоки


еден гради розова директно мода ровот грб
големина биста должина s 88 83 M 91 83 L 94cm 84cm XL 98cm 84cm

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Декорација:
Копчето,Џебови
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
A0179
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Стандард

Најдобри понуди