20ml матирано стакло withshiny сребро притиснете пумпа шише сјајна сребрена капа ,лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

20ml матирано стакло withshiny сребро притиснете пумпа шише сјајна сребрена капа ,лосион шише , Козметички

DEN 1541.76
 

Тековен
Количина на стоки


Точка бр : PMGG-20 SC
материјал : СТАКЛО
големина : 20 ML

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20g
Број На Модел На:
PMGG-20SC
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
20g
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди