Висок Квалитет на Година Нови Врски за Мажи 4CM Тенок Вратоврска Слаби Вратоврска Мажите Свила Вратоврска Мода Gravata Тенок Вратоврска Тесен Neckties

Висок Квалитет на Година Нови Врски за Мажи 4CM Тенок Вратоврска Слаби Вратоврска Мажите Свила Вратоврска

DEN 1086.00
DEN 1872.00
 

Тековен
Количина на стоки

Вашиот коментар е
многу важно во нашите бизнис успех. Други земји и пакет над 2 Кг,
купувачите имаат да си дозволат целиот превозот цена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;
moneybooker;Т/T;western union.
Гаранција и Гаранција :
Имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, потребни се околу 15
-35 работни дена за НАС, CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, околу 30-45 работни дена да го други
земји, превозот може да се под влијание на празници, настани и други
Неизвесности. Ве молиме контактирајте
нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сепак клиенти сноси freightage на враќање и замена .
Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас. Ако сте задоволни со купувањето
и нашата вкупна услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со
целокупната Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е
трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете
e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
Ние сме искрени продавачи. Ако не добивате нашиот
одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом
можно.
Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.
Ние ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
EMS и DHL или други Изразат услуги се сите достапни ако треба.
Производ Детали
За Нас
Ние сме професионална снабдувач .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Бренд Име:
Manoble
Материјал:
Полиестер,Lycra
Големина:
One Size
Број На Модел На:
LDC105
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
is_customized:
Yes

Најдобри понуди