Expandable170cm 5Colors Риболов Прачка Покрие Заштитник Pesca Додатоци Прачки Решетка Ракави Пол Ракавица Јакна Риболов Справи

Expandable170cm 5Colors Риболов Прачка Покрие Заштитник Pesca Додатоци Прачки Решетка Ракави Пол Ракавица Јакна

DEN 212.00
DEN 264.96
 

Тековен
Количина на стоки


Expandable170cm 5 Colors Риболов Прачка Покрие Заштитник Pesca Додатоци Прачки Решетка Ракави Пол Ракавица Јакна Риболов Справи
Риболов прачка опфаќа/ракавите се спречи род tangles и се лесни за употреба.
Нивниот уникатен плетенка изградба и широк expandability значи лесно & исклучување инсталација.
Тие може да се користи во текот големи линија водичи за целосно лажирани прачки.
За разлика од ткаенина sheaths,бодликава куките се лесно да се отстранат.
Овој род опфаќа се одлични во брод род гардероби,род складирање цевки,во задниот дел на вашиот камион или ќе и од кораб.
Функција
Максималната Должина : 170cm
Материјал : Полиетилен
Во Боја : 5 Бои, Како На Сликата Шоу
Погоден За : Летаат риболов прачка, се Врти риболов прачка,Кастинг Риболов Прачка, Море Риболов Прачка
Пакет : 1pc * Риболов Прачка Магија Обвивка
tual корист начин.

Други карактеристики

Тип:
поправка на комплет
Бренд Име:
SMART
Материјал:
Полиетилен
боја:
5 Бои Како Сликата Шоу
Должина:
170cm
користат за:
Врти Кастинг Летаат Море Риболов Прачка

Најдобри понуди