Нови 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен Мермер

Нови 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен Мермер

DEN 575.00
DEN 821.28
 

Тековен
Количина на стоки


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Опис :
Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен. Дијамант Првенство 115x22,2 mm стандардна конкретни 2 реда на влакната за долготраен професионална употреба Двоен Ред Сегментирано Дијамант Првенство Тркала се дизајнирани за мелење конкретни и областа камен Brazed двоен ред сегменти за брзо и непречено мелење со 5mm сегмент висина користат мокри или суви Тоа може да се вклопат за Машина : Агол Мелница, конкретни мелница
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

Други карактеристики

Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Големина:
115 x 22,2 mm
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Бренд Име:
flexsteel
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
I502
Употреба:
Дома, DIY
Големина:
115 x 22,2 mm( 4.5 )
парче:
1
Пакување:
Двоен блистер со gunpla логото
Вид:
конкретни 2 реда
DIY Материјали:
Облицовка

Најдобри понуди