Бесплатен Превозот 9mm Вистински Бисер Ѓердани Вистински Бисер Накит Поставите Мода Жените Накит Свадба Партија Ѓердан Хривнија Обетки

Бесплатен Превозот 9mm Вистински Бисер Ѓердани Вистински Бисер Накит Поставите Мода Жените Накит Свадба Партија

DEN 940.00
DEN 1080.00
 

Тековен
Количина на стоки

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Свадба
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Број На Модел На:
WN-180
Бисер Тип:
слатководни бисер
бисер одделение:
AA
бисер сјај:
Висок
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
off-Круг
бисер nacre:
сите(100% nacre)
ѓердан хривнија должина:
18inch & 8inch
бисер боја:
Бела
Затворач:
Сребро Цвет Затворач

Најдобри понуди