Qickitout Leggings Жешка Мода Галакси Дигитален принт Млеко Плус Големина Supernova Продажба КРАЛИЦА НА СРЦАТА LEGGINGS За жените плус големина

Qickitout Leggings Жешка Мода Галакси Дигитален принт Млеко Плус Големина Supernova Продажба КРАЛИЦА НА СРЦАТА

DEN 319.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни остави Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди Детали Продавачот Оцени, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
(2) Ако имате било какви прашања или проблем, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВО ОД ПОРАКАТА пред да замине на повратни информации, и ние се гарантира дека вашиот проблем ќе биде решен на ваше задоволство! За повеќето случаи, проблеми се предизвикани од недоразбирањата кои може да се расчисти преку комуникација со искрено срце. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО.
Азија
Големина На Половината
(cm) Хип
(cm) Бедрото
(cm) Должина
(cm) S 71 76. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно.Имајте пријатен ден!~
. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања. Ви благодариме.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) :
(1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД;
(2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија;
(3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји;
(4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
3. Објектот ќе биде објавено преку Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. Ова се случува повремено.Прашај за повеќе,Нека се направи нешто подобро!
Часови :
Од понеделник до сабота од 08 : 30 - 18 : 00
Ако нарачате повеќе од 50 компјутери производи,ве молиме да се поврзете со нас.Ние ќе им даде најдобра цена за вас.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.Компанијата со голем број на трговците и производителите да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи;
5.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
Qickitout
Број На Модел На:
Lgs-3064
Материјал:
Полиестер,Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Дебелина:
Тенка
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Половината:
64-90 CM
Колковите:
76-110 CM
Бедрото:
42-64 CM
Глуждот:
23 см
Должина:
92 см

Најдобри понуди