Унисекс олеснува нога болка силикони пети засилувач bunion shield hallux valgus orthotics како и нога нега алатка висока пета чевли додаток

Унисекс олеснува нога болка силикони пети засилувач bunion shield hallux valgus orthotics како и нога нега

DEN 872.00
DEN 1452.48
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( на одмор ќе биде доцнење )!
Оваа цена НЕ пакување!!!
Бесплатни големина!
100% Сосема нов и висок квалитет
Овие многу мека гел производи помогне да се заштити вашиот bunion од тропа и bumping
Ублажување смисла чекан пети болка
Тие ќе ви помогнат да realign прсти на својата природна позиција, ако се носи секојдневно.
За да се спречи callous и corns, исправете свиткана прсти
Ја зголемуваат циркулацијата,да се Подобри рамнотежата
Една Големина Одговара на лево и десно прсти.
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Големина:
free size
Тип:
Ортопедски Материјали
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
MZWF1502
Тип:
силиконски пети засилувач
Големина:
free size(elastic)
Пакување:
НЕ пакување
Тежина:
30G/pair
функција 1:
еко-пријателски/health
Карактеристика 2:
удобно/функционална

Најдобри понуди