Бебе Чевли форма фондан силиконски калап за кујна печење чоколадо тесто бонбони Глина одлуки cupcake сапун декорација алатки F-0094

Бебе Чевли форма фондан силиконски калап за кујна печење чоколадо тесто бонбони Глина одлуки cupcake сапун

DEN 70.00
DEN 133.92
 

Тековен
Количина на стоки


Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај
спецификација : см
Објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба
[квалитет] силиконски материјал се согласува на Американската ФДА квалитет, avirulent заштита на животната средина, отпорност на топлина и 40 степени до + 230 степени
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15-60 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се
задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!

Други карактеристики

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
FT-0094
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Фабриката места:
Трговија на големо:
кориснички:
100% Храна одделение материјал:
Превозот Пратката:
Примена:
Употреба:
Направи:
Рејтинг на температура:
боја:

Најдобри понуди