STARPAD За Општа намена и високо-квалитетни Chery електрични lifter пред вратата електричен прозорец lifter железнички заградата на големо,

STARPAD За Општа намена и високо-квалитетни Chery електрични lifter пред вратата електричен прозорец lifter

DEN 6005.00
DEN 6672.00
 

Тековен
Количина на стоки

Уживајте во вашата шопинг. Или изборот ЕМС или другите. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Благодарам многу. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Или испратете уште една нова една за да ви. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ви благодарам многу.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди