Битка Змија Мрежа Дигитален принт Balaclava/ Yeti Мрежа капи/ Лето Balaclava за топло времето

Битка Змија Мрежа Дигитален принт Balaclava/ Yeti Мрежа капи/ Лето Balaclava за топло времето

DEN 546.72
 

Тековен
Количина на стоки


Битка Змија Мрежа Дигитален принт Balaclava/ Yeti Мрежа капи/ Лето Balaclava за топло времето Опис на Производот Битка Змија Мрежа Дигитален принт Balaclava/ Mardrake Мрежа капи/ Лето Balaclava за топло времето
1. факултативна Маскирна Шема
2. Дише брзо-суви материјали
3. Lycra материјал за цела сезона
1.6 Факултативна Битка змија боја 2. Дише Материјал 3. Lycra материјал за цела сезона

Други карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
TGHB-WR

Најдобри понуди