6 Листови/set Прекрасна Зајакот Декоративни Налепници за Деца Дома Ѕид Оркестарот Симпатична Животно Креативни Налепници Оркестарот DIY Цртан филм Налепници

6 Листови/set Прекрасна Зајакот Декоративни Налепници за Деца Дома Ѕид Оркестарот Симпатична Животно Креативни

DEN 98.40
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Тежина : околу 22.6 g/многу
Количина : 6sheets по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1H026
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди