Бесплатен превозот LMK13UU 13mm страната линеарна имајќи CNC Страната Линеарна Буш

Бесплатен превозот LMK13UU 13mm страната линеарна имајќи CNC Страната Линеарна Буш

DEN 174.00
DEN 193.44
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен превозот LMK13 UU 13mm страната линеарна имајќи CNC Страната Линеарна Буш

Други карактеристики

Бренд Име:
VENSTPOW

Најдобри понуди