S610 22+16 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Hyundai Матрица (2001-2010), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТО ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

S610 22+16 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Hyundai Матрица (2001-2010), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТО ветробранското

DEN 872.00
DEN 1103.52
 

Тековен
Количина на стоки

Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.
!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.Предмети се испраќаат само по уплата.Ви благодариме!
За Hyundai Матрица
Година : 2001-2010
Возачот Големина : 22"(550 MM)
Патникот Големина : 16"(400 MM)
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) Производ Детали
Wiper распаѓање мапа
Ленти Заштитник
процесот на производство и производ во согласност и флексибилни
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Интерфејс Тока
основата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврста
Сите сезона перформанси
Безбедност Чистота Тишина
Производ Ефект
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. Одлуката на нас е финалето. ПЛАЌАЊЕ : 1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.Бесплатен превозот : a.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации.Испорака време.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини. Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни.

Други карактеристики

Објектот Должина:
LHD, RHD
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Hyundai Матрица-Година:
2010,2009,2003,2002,2006,2005,2004,2001,2007,2008
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Бренд Име:
JOYVIEW
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Тежина:
0.6kg
Име На Модел:
S610
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Hyundai Модел:
Матрица
Големина:
22+16(ИНЧИ)
Година:
2001-2010
Автомобил Направи:
за HYUNDAI Матрица

Најдобри понуди