Направен во CHINAZP Фабрика 10yards/многу 80g Обоена Тиркизна Chandelle Пердув Boas за DIY Декорации

Направен во CHINAZP Фабрика 10yards/многу 80g Обоена Тиркизна Chandelle Пердув Boas за DIY Декорации

DEN 2292.96
 

Тековен
Количина на стоки


Направен во CHINAZP Фабрика 10yards/многу 80g Обоена Тиркизна Chandelle Пердув Boas за DIY Декорации
1.Име на производ : Турција chandelle boas
2.Материјал : Турција пердуви
3.Боја : Тиркизна
4.Големина : 2yards/парче
5.Тежина : Околу 80gram/парче
6.Пакување : 2yards/color/парче 5pieces/многу
7.Залиха : Да
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика
9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
10.Бренд име : CHINAZP
11.Продавницата за веб-страница :
12.Trademanager ID : cn109594301
13. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
Овој оглас е за 5 парчиња од 80 грам Тиркизна chandelle boas во 2 метри долго. Овие меки boas се направени од мали турција пердуви нарекува станови. Тешка тежина боа ви дава целосни изглед без додавање на многу дополнителни трошоци.
Chandelle boas може да се намали без разрешница како пердуви се пораби на памук кабелот. Можете да ги користите овие boas за costuming, украсување, моден додаток, сцена и театар.
Трговија на големо и масовно купување е на располагање по барање.
Ви благодариме за гледање.
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Други карактеристики

Шема:
Обоена
Материјал:
Турција Пердув
Број На Модел На:
ТИРКИЗНА
Име на производ:
Тиркизна Турција Chandelle Boas
боја:
ТИРКИЗНА
Тежина/Големина:
Околу 2yards и 80gram по парче
Пакување:
2yards/color/парче 5pieces/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn109594301

Најдобри понуди