Слободен Испорака На Високо Квалитетни Модни V Јака Цвет Везови Фенер Жена Долг Ракав Памук Фустан Портокал

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Модни V Јака Цвет Везови Фенер Жена Долг Ракав Памук Фустан Портокал

DEN 1468.00
DEN 1631.52
 

Тековен
Количина на стоки


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Големина
Должина
Биста
Рамо
Половината
Sleeve
S
107cm
84cm
36cm
68cm
59cm
М
108cm
88cm
37cm
72cm
60см
L
109cm
92cm
38cm
76cm
61cm
XL
110cm
96cm
39cm
80см
62cm
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ако не сте го слушнале од нас во даденото време. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ако користите Aliexpress е "Прашајте го продавачот прашање" линк или "Моите Пораки", ве молиме не го скриете вашиот е-мејл адреса, кога испраќање на пораки.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ние работи 6 дена во недели. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако не го имаат на вашата e-mail адреса, тоа е тешко да се одговори. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашата потврда на приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
nomeocean
Стил:
Гроздобер
Сезоната:
Есен
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
AI17101811
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија

Најдобри понуди