Бесплатен превозот Шарм 30sets/многу 16mm*4mm(отворање) стакло свет меур & 6mm сребрена капа со прстен поставите DIY Стаклено шише шишенцето pendant

Бесплатен превозот Шарм 30sets/многу 16mm*4mm(отворање) стакло свет меур & 6mm сребрена капа со прстен поставите

DEN 856.00
DEN 1007.52
 

Тековен
Количина на стоки

затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Овој производ не содржи во внатрешноста на додатоци
DIY треба лепак
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел. Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ако сакате .
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL. ние ќе бидеме секогаш подготвени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Најдобри понуди