Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ SSM3K15FV SOT23

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ SSM3K15FV SOT23

DEN 662.40
 

Тековен
Количина на стоки


SSM3 K15 FV SOT23

Други карактеристики

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Orginal број
Тип:
IC
Примена:
сите

Најдобри понуди