Сосема НОВ ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА Fujitsu U772 вентилаторот за ладење

Сосема НОВ ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА Fujitsu U772 вентилаторот за ладење

DEN 1901.00
DEN 2160.00
 

Тековен
Количина на стоки

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Други карактеристики

Линии:
4 Линии
Бренд Име:
YINWEITAI
Број На Модел На:
AFB
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
SU
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Најдобри понуди