DC 12V JSX180-370 Машина Дел Црв Опрема за Намалување на Моторни 8300/46RPM

DC 12V JSX180-370 Машина Дел Црв Опрема за Намалување на Моторни 8300/46RPM

DEN 560.00
DEN 700.32
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро.
DC 12 V JSX180-370 Машина Дел Црв Опрема за Намалување на Моторни 8300/46 RPM
Спецификација :
Име На Производ : Опрема Мотор
Модел : JSX180-370
Номинална Напон : DC 12 V
Излезна Брзина : 8300/46 RPM
Излез Бунари со Дијаметар : 6mm / 0.23"
Главен Материјал : Метал
Тежина : 146g /pc
Пакет : 1 PC
Превозот :
1. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас.
Гаранција и Гаранција :
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.46"
Вкупната Должина(Прибл. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
Само-услуга Шопинг Процес :
.31"
Менувачот Дел Дијаметар : 25 mm / 0. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ.
Други Политики :
1. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
8300/46RPM
Напон(V):
DC 12V
Број На Модел На:
JSX180-370
Употреба:
Домашен Уред
Изградба:
Други

Најдобри понуди