Torneira Де Parede бесплатен Превозот T008 Месинг Хром Bibcock, Ладно Допрете, Перење Mashine Тапа, Тоалет Bibcock,допрете,градина Тапа

Torneira Де Parede бесплатен Превозот T008 Месинг Хром Bibcock, Ладно Допрете, Перење Mashine Тапа, Тоалет

DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки


Машина за перење допрете го
Torneira Де Parede бесплатен Превозот T008 Месинг Хром Bibcock, Ладно Допрете, Перење Mashine Тапа, Тоалет Bibcock,допрете,градина Тапа
Материјал : Месинг
Модел бр. : YT-5163
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Други карактеристики

Бренд Име:
HOTAAN
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Тело Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
YT-5163
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Употреба:
Машина За Перење
Рачка Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди