24V Општи Халоген Автомобил Крушка Светилка P21/5W S25 BAY15d Станот-Рамни Агол Двојно Подлога За Назад Сопирачки Светлина

24V Општи Халоген Автомобил Крушка Светилка P21/5W S25 BAY15d Станот-Рамни Агол Двојно Подлога За Назад Сопирачки

DEN 36.00
DEN 38.40
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Примена : Задната Кочница Светлина
1. Време На Испорака :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ECE/SAE : P21/5 W 2). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Температура на чување : -45~+75centi-степен 8). Боја : Бела 5). База : BAY15 D Станот-Рамни Агол Двојно Подлога
4). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Операција Температура : -30~+55centi-7 степен). Стакло : S25 3). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Други карактеристики

Бренд Име:
Де. МО
Температура На Боја:
4300K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Име На Модел:
DE24HGP215W
Wattage:
21/5W
Интерфејс Тип:
Bay15d
Објектот Тежина:
0.01
Тип На Објект:
Кочница Светла
Lumens:
220LM

Најдобри понуди