50PCS/многу B82789C223N2J1 Common mode inductor B82789C223N2J1 во парк Бесплатен превозот

50PCS/многу B82789C223N2J1 Common mode inductor B82789C223N2J1 во парк Бесплатен превозот

DEN 3216.00
 

Тековен
Количина на стоки


50 PCS/многу B82789 C223 N2 J1 Common mode inductor B82789 C223 N2 J1 во парк Бесплатен превозот

Други карактеристики

Температурата На Работа:
PDF
Број На Модел На:
B82789C223N2J1
Напон:
PDF
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
PDF
Тип:
PDF
Примена:
PDF

Најдобри понуди