(1pc/многу) Мало Булчински Кристал Кристал Applique Железо На Beaded Печ, X1-RAT2378

(1pc/многу) Мало Булчински Кристал Кристал Applique Железо На Beaded Печ, X1-RAT2378

DEN 488.16
 

Тековен
Количина на стоки

2) Ако состојбата не е доволно за да можете да нарачате,ве молиме слободно да ни испратите порака,ние ќе ви помогнат цел.
Нарачка Информации :
1.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Рачно изработени,3D
Стил:
Железо-На
Големина:
6.5*17cm(Approx)
Број На Модел На:
X1-RAT2378
Уникатен Користи:
Дома Декор, Уметничко Лизгање, Стомакот Танц, Танц,Свадба,Sash,Headband
користат за:
Свадба Додатоци,Булчински Sashes и Додатоци Торта Декорирање итн
mateiral:
Стакло, Кристал;Месинг Поставување;Стаклени Монистра;Organza База
Боја на Кристал:
Кристално
Боја на Поставување:
Сребро.
Боја на Семе Мониста:
Сребро.
Боја на Organza База:
Бела
Примена:
Да се шие на,Лепак на Железо или на
is_customized:
Yes

Најдобри понуди