Палење Серпентина со Лактот & Штит за CG 125cc-250cc АТВ, Dirt Bike & Оди Kart

Палење Серпентина со Лактот & Штит за CG 125cc-250cc АТВ, Dirt Bike & Оди Kart

DEN 537.60
 

Тековен
Количина на стоки


Објектот специфики : Бренд Име : Име на Модел : Палење Серпентина Надворешни Тестирање и Сертификација : CCC Опис на Производот : Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
Палење Серпентина Објект Слика :
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay,TTare прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот Detaill :
1.Превозот со ЕМСКина пост.
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Други карактеристики

Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Име На Модел:
CDI
Објектот Ширина:
45cm
Специјални Функции:
Други
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Други
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Тежина:
211g

Најдобри понуди