2017 Топла Аниме Lovelive Морнарица Будење Nozomi Tojo Cosplay Костим Единствен Целосен Сет Cosplay Долг Фустан Наметка

2017 Топла Аниме Lovelive Морнарица Будење Nozomi Tojo Cosplay Костим Единствен Целосен Сет Cosplay Долг Фустан

DEN 4794.72
 

Тековен
Количина на стоки


Кинеската Нова Година (Spring Festival) доаѓа, ние бевме на одмор од Февруари.7-мо до 25 Февруари. Во текот на овие денови, ќе не донесе било предмети. Вашите нарачки & пораки може да биде примен од нормално, но ќе се постапува откако ќе се врати на работа. Се извинуваме за сите непријатности.
Кога ќе цел на оваа Cosplay Костим, ве молиме да ни понудат вашиот мерења : пол,висина,тежина,биста,половината,колковите,рамо,рака должина,горниот дел на раката обемот,бедрото обемот,inseam , така што ние може да ви даде точни големина. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. Ние треба 15-20 дена за да се произведе,ве молиме coantact нас пред вашата нарачка, ако сте итна,ви благодариме.
2017 Топла Аниме Lovelive Морнарица Будење Nozomi Tojo Cosplay Костим Единствен Целосен Сет Cosplay Долг Фустан Наметка
Пакет Вклучувајќи : Наметка+Облека+Ракавици+Neckpiece+Шапка Материјал : (мешани со материјали)

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Z
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
nozomi tojo
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Lovelive

Најдобри понуди