2 бои девојки 28*16mm 925 Фунта Сребрен Ѓердан женски природни Австрија Ѓердан Кристал Pendant срце облик сака најдобар подарок

2 бои девојки 28*16mm 925 Фунта Сребрен Ѓердан женски природни Австрија Ѓердан Кристал Pendant срце облик сака

DEN 1304.00
DEN 1372.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
бела, виолетова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
D53
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
3

Најдобри понуди