5 Парчиња Gdstime 60x60x10mm 3Pin DC 12V ПРОЦЕСОРОТ Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 60mm x 10мм 6cm Мали Радијатор

5 Парчиња Gdstime 60x60x10mm 3Pin DC 12V ПРОЦЕСОРОТ Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 60mm x 10мм 6cm Мали

DEN 511.00
DEN 580.32
 

Тековен
Количина на стоки


Gdstime DC 12 V 60x60x10 MM Brushless Вентилаторот за Ладење 3 Pin
Параметри : Димензии : 60x60x10mm Конектор : 2510-3 Pin Оценет Напон : DC : 12 V Номинална Струја : 0.16±10% Amp Номинална Брзина : 3000±10%вртежи во минута проток на Воздух : 13.8 CFM Бучава : 23±10%велика британија Имајќи Тип : Ракав Живот : 35000 часа Кабел Lenght : 25cm Тежина : 24g/еез
Пакетот вклучува : 5 парче/Многу
Совети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!

Други карактеристики

Примена:
Компјутер Случај
Бучава:
23dBA
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
3 Линии
Пакет:
No
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
gdstime
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
GC6010S12V3P-5G
Фан Живот:
30000 часа
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Фан Големина:
60x60x10mm
конектор:
2510-3P
Cerfiticate:
CE&ROHS
Должина на кабел:
25cm
Имајќи:
Поаѓајќи Од Ракав
Материјал:
Пластични
живот:
35000H
номинална брзина:
3000RPM
Големина:
60x60x10mm
is_customized:
Yes
Бучава:
26 велика британија

Најдобри понуди