Исклучителна Кинески Класичната Бакар Censer Со Елени Статуа Капак Темјан Режач

Исклучителна Кинески Класичната Бакар Censer Со Елени Статуа Капак Темјан Режач

DEN 5553.00
DEN 6239.52
 

Тековен
Количина на стоки

88"/175mm Длабочина : 3. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.986 Кг / 900g За Објектот
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас.93"/100mm Тежина : 1.Висина : 6. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет.69"/170mm Ширина : 5. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот. Понудата Со Доверба!
.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање .Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.

Други карактеристики

Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Бакар
Тема:
Животните
Употреба:
Декорација & Подарок

Најдобри понуди