Црна шема дизајн метал помине фолија decals 3d помине уметност декорација алатки налепница

Црна шема дизајн метал помине фолија decals 3d помине уметност декорација алатки налепница

DEN 211.00
DEN 352.32
 

Тековен
Количина на стоки

И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена. може да се врати за размена или наплата . 7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Гаранција и се Врати на Политиката : 1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти! Стил : Iced mylar Листови Погоден за домашна употреба или професионална употреба! Околу 900 до 1000 КОМПЈУТЕРИ по пакет Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). 3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Ние нудиме бесплатно Следење на Број. 6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа. Плаќање : 1) да ја прифатиме сите онлајн плаќање . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 2) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
Вкус-девојка
Количина:
Околу 900 до 1000 КОМПЈУТЕРИ по пакет
Материјал:
Метал
Големина:
decals
Број На Модел На:
Decals
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Најдобри понуди