Нивото на водата Контрола на Течни Вклучите Кабелот тип 5 метри Кабел 16A Сензор За Пумпа CX-M15-2 Плови Префрлате

Нивото на водата Контрола на Течни Вклучите Кабелот тип 5 метри Кабел 16A Сензор За Пумпа CX-M15-2 Плови Префрлате

DEN 274.00
DEN 288.48
 

Тековен
Количина на стоки

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок во својата земја .
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 20 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
ПОСАКУВАМЕ ДА ИМАТЕ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ, ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАША ЦЕЛ
.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена
Ако не сте добиле вашата нарачка по 30days.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Се истакна : некои изразуваат Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. За Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, T/T, Western union, Money Gram, Paypal., ве молам, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери и одговорите што побрзо.
плови switch Нивото на Водата контрола на течни Вклучите кабелот тип Плови Switch 5 метри кабел 16 A сензор за пумпа CX-M15-2
Модел : CX-M15-2
Кабел должина : 5m
Кабел материјал : ПВЦ
Кабел sq : 0.5 sq mm
Микро прекинувач : siliver
Кабел со дијаметар : 8mm
Микро прекинувач : 15(8)НА 250 V
Фрекфенција : 50/60 Hz
Макс користење на температура : -20-80 степен
Почитувани Купувачи, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате следното : ви благодариме за вашето време.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
CHUX
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
2years
Број На Модел На:
CX-M15-2 5m
тековната:
15A
Карактеристики:
сино жолта плоштадот тип
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Материјал:
Пластични
ОЕМ:
Yes
Должина на кабел:
5m црна ПВЦ

Најдобри понуди