Liislee Автомобил Rear View Camera За Citroen C2 3D Hatchback 2003~2009 / Назад Камерата / CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина ОЕМ

Liislee Автомобил Rear View Camera За Citroen C2 3D Hatchback 2003~2009 / Назад Камерата / CCD РКА NTST PAL

DEN 792.00
DEN 1099.68
 

Тековен
Количина на стоки

Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4.0 Vpp, 75 Ohm 12.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство за Инсталација Жици Дијаграм
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање Преку Ali Express ЗАЧУВАМ . 5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји , ве молиме изберете ARAMEX превозот начин.Ефективна Pixls : 440. O Кутија Адреса, или пост пакет е веројатно вратени од страна на вашиот локалните поштата.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7. Ако камерата е грешка или не го сакаат тоа, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.Напојување : DC 12 V 3. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. O КУТИЈА адреси. 9) Јужна Кореја купувачи ве молиме снабдување со пет-цифрениот број пост код.Видео Излез : 1. 5) Бразил купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начини, мора да снабдување вашето даночен број ДДВ или CPF.Погледнете Агол : 170 степен 4. Клучни Карактеристики : 1 . Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. Спецификација : 1. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.Вода-доказ : IP66 14. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 2) Ние не бродот да APO/FPO, P. 10) Холандија, Литванија и Катар купувачи ве молиме снабдување на увоз и извоз лиценца број ако изберете локација за подигнување на превозот начини.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди