XSKN Животинско Серија Уметност Тастатура Кожата Прекрасна Кит Дизајн Ultrathin Силикони Тастатура Покритие за Macbook Pro 13 15 17 Инчи, Розова

XSKN Животинско Серија Уметност Тастатура Кожата Прекрасна Кит Дизајн Ultrathin Силикони Тастатура Покритие

DEN 733.92
 

Тековен
Количина на стоки

Одговара : Mac Book, Mac Book Air, Mac Book Pro 13", 15", 17", Безжична Тастатура. покрива, ние може да произведе : транспарентни, една боја, скратен дизајн, специјален дизајн опфаќа, како и OEM вашиот дизајн.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Сите фотографии се прикажани се 100% реално, без да користите некој софтвер за да се направи тоа се повеќе убави . Толку долго како што треба тастатура опфаќа, само да не контактирате!
Опис
1. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга. Во меѓувреме, ние исто така нудиме висок квалитет, дизајн и земање на услуги за ОЕМ и ODM наредби.
XSKN Животинско Серија Уметност Тастатура Кожата Прекрасна Кит Дизајн Ultrathin Силикони Тастатура Покритие за Macbook Pro 13 15 17 Инчи, Розова
Suitatble Уред : за Mac Book Air 13inch НИ layout; за Mac Book Pro 13inch НИ layout; за Mac Book Pro 15inch НИ layout; за Mac Book Pro Ретината 13inch НИ layout; за Mac Book Pro Ретината 15inch НИ layout; за Apple безжична тастатура.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Можете лесно може да се оцени нашиот случај. И ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници е секогаш подготвен да ви помогне. Обезбеди ултра удобно чувство за вашиот пишување
3) да го Намали звукот на тастатура
4) Заштита на вашата тастатура против секојдневниот опасни елемент кој може да се добие во помеѓу копчињата како прашина, остатоците од храна, инсекти и течни
5) го Спречува тастатура клучеви од општа употреба и абење предизвикани од секојдневна употреба
6) Перат и лесно да се отстрани
7) не е транспарентен, удобно и мека на допир
8) Прилагодено дизајн високо добредојде
За нас
Шенжен Laiyi Силиконска Гума & Електроника Производи Manufactory е професионална manufactory на мобилен телефон додатоци во Кина. нашите мувла : САД верзија, Европската Верзија, Заеднички се користи верзија.
Политика На Враќање
Половина година е нашиот гарантен период.

Други карактеристики

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
XSKN
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Материјал:
Силикони
Пакет:
Yes
Дебелина:
0.35 mm
сертификација:
CE, RoHS
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
Применливи модели:
Macbook
Пакет:
тешко блистер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
за Macbook 13, 15, безжични
Производ Објект:
Мултифункционален силикони тастатура кожа/маска/заштитник
Карактер:
8 година тастатура покрие фабрика снабдување
Тастатура Верзија:
НИ изгледот
Број На Модел На:
799223332A13

Најдобри понуди