shhworldsea 100PCS Вратата sill Клип За Chevrolet Equinox За Pontiac Torrent Авто Пластични сврзувачки елементи Автомобилската Клипови Количка

shhworldsea 100PCS Вратата sill Клип За Chevrolet Equinox За Pontiac Torrent Авто Пластични сврзувачки елементи

DEN 595.00
DEN 815.04
 

Тековен
Количина на стоки


shhworldsea Бесплатен Превозот 100 PCS Вратата sill Клип За Chevrolet Equinox За Pontiac Torrent Авто Пластични сврзувачки елементи Автомобилската Клипови Количка
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Други карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
8271
is_customized:
Yes

Најдобри понуди