Автомобил Прибор за Тркала вентилот на Гумата Произлегува Капи За Британскиот Знаме на Логото Keychain За МИНИ Купер Jaguar Hyundai Peugeot Citroen BMW MG

Автомобил Прибор за Тркала вентилот на Гумата Произлегува Капи За Британскиот Знаме на Логото Keychain За МИНИ

DEN 184.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : •4 парчиња/set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот. 1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Клуч клуч синџир
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Други карактеристики

Бренд Име:
QYJSD
Материјал:
нерѓосувачки челик легура
Број На Модел На:
ЗА Сите Автомобили

Најдобри понуди