2017 Нов Стил Авто Автомобил ги Красат Автомобил Налепница 1.52 М*30CM Автомобил DIY Налепници

2017 Нов Стил Авто Автомобил ги Красат Автомобил Налепница 1.52 М*30CM Автомобил DIY Налепници

DEN 417.00
DEN 508.32
 

Тековен
Количина на стоки

Ние се очекува да ја примите вашата исплата во рок од 3 дена по поставување на својата цел. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
D : времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, понекогаш тоа може да трае подолго време, дури и повеќе од еден месец да се постигне.
C : Предмети обично ќе биде предаден во рок од 5 работен ден од денот на уплатата примена. Користење на топлина пиштол може да помогне во инсталација со правење на винил повеќе свитливи и исто така помагаат да ги отстраните брчките 3.
Ако мислите дека не се случува да ни остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно за да ги споделите со нас на прво место. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Користејќи мека гума squeegee ќе помогне да се избалансираат меурчиња и брчки 4. Ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Може да се ре-крена, repositioned, и тоа ви носи брза и лесна инсталација искуство. Ултра тенок за лесна инсталација на криви и аглите.
Целосна наплата, замена или замена е понуден.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ни се корист за да се остави позитивен фидбек. За чистење на површината со триење на алкохол пред инсталирање на винил ќе ви помогне со лепенка и чистење на било кои загадувачи кои можат да предизвикаат несовршености.Ако постои crimp или браздата или ако температурата е lo Пакет се Вклучени : 1 x 30 CM*1. Ние не сме одговорни за штета поради недостаток на комуникација. Самолепливи поддршка со Воздух Канали за Ослободување (Меур-Бесплатно).
Превозот :
A : 2-5 дена за обработка за да се испрати својата стока по исплата е расчисти и имаме големи залихи на рака.52 М Боја : Кафе,Светло Зелена,Портокалова,Зелена,Сина,Пурпурна,Тифани,Сребрен Материјал : ПВЦ винил (Само лепило налепници Висока температура и вода Доказ ) Како да го инсталирате на производот : 1.52 М Автомобил Тело Филм
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, кредитна картичка.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
дизајн:
Масло Тип Совети
Име На Модел:
F354
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
30cm
Модел:
На Тоа Етикетата
Бренд Име:
AUMOHALL
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
152cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди